Limaj uron nxënësit për vitin e ri shkollor – Lajmi.net
Limaj uron nxënësit për vitin e ri shkollor
Autori: Lajmi.net LajmeSociale 9:51, 4 September 2017
Lideri i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj ka uruar nxënësit me rastin e fillimit të vitit të ri shkollor.

Limaj përmes një shkrimi në llogarinë e tij në “Facebook” poashtu ka falënderuar mësimdhënësit për kontributin e tyre në funksion të një të ardhme më të ndritur, siç ka thënë ai.

“I uroj të gjithë nxënësit e shkollave fillore dhe të mesme për fillimin e vitit të ri shkollor, po ashtu urim të veçantë për të gjithë nxënësit e klasave të para të cilët nga kjo ditë fillojnë një etapë të re të jetës së tyre, për çka ju uroj suksese. Mirënjohje për të gjithë mësimdhënësit dhe prindërit, për përkushtimin dhe angazhimin, në funksion të një të ardhme më të ndritur. Uroj që ky vit shkollor të sjellë ndryshimet e dëshiruara në ngritje të standardit dhe cilësisë”, ka shkruar Limaj. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play Bubble Trouble
  • Play Supercar Showdown