Receta – Lajmi.net

Aktuale

Tortë me çokollatë

Një tortë shumë e shijshme me çokollatë. Ju ftojmë që ta provoni pasi që nuk do të zhgënjeheni!...

9 April, 2015 Lexo më shumë

Tortë me kokos

Një tortë mjaft e shijshme me kokos....

5 April, 2015 Lexo më shumë

Ëmbëlsirë me biskota dhe banane

Me pak përbërës dhe në pak kohë, ju do të mund të përgatisni këtë ëmbëlsirë me biskota dhe banane....

29 March, 2015 Lexo më shumë

Tiramisu me çokollatë

Për të ëmbëlsuar natën tuaj sonte ju sjellim një recetë të shijshme....

22 March, 2015 Lexo më shumë

Tortë me lajthi

Një tortë mjaft e shijshme me lajthi. Provojeni sepse nuk do të zhgënjeheni!...

14 March, 2015 Lexo më shumë

Tortë me lajthi të bluara dhe nutella

Një recetë e shijshme por me disa përbërës më shumë. Ju bëftë mirë!...

13 March, 2015 Lexo më shumë

Tortë e zezë

Kjo recetë ju tregon se si përgatitet torta e zezë. Më poshtë e keni listën e gjërave që ju nevojiten për të përgatitur një tortë të zezë dhe udhëzimet se si ta bëni një gjë të tillë....

8 March, 2015 Lexo më shumë

Si të përgatitni tullumba në shtëpi?

Kjo recetë ju tregon se si përgatiten tullumbat. Më poshtë e keni listën e gjërave që ju nevojiten për t’i përgatitur dhe udhëzimet se si të bëhet një gjë e tillë....

6 March, 2015 Lexo më shumë

Tortë toffife

Një tortë shumë e dashur për të gjithë. Më së miri për fëmijët tanë sepse më shumë e duan për shkak të çokollatëzave toffifee....

3 March, 2015 Lexo më shumë

Rolladë me banane

Një recetë tjetër shumë e mirë për ju....

2 March, 2015 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO