Lamtumirë Monaco, a do të jetë ky klubi i ri i Mbappe? (FOTO) – Lajmi.net
Lamtumirë Monaco, a do të jetë ky klubi i ri i Mbappe? (FOTO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 8:25, 21 April 2017
Kylian Mbappe mund të transferohet në Premierligë.

Antonio Conte po synon që ta transferoj në skuadër yllin e Monacos, Kylian Mbappe, raporton “RMC”.

Conte është i gatshëm t’i bëjë një super ofertë ekipit të Monacos për 18 vjeçarin, cili po shkëlqen në Ligue 1 dhe Ligën e Kampionëve, përcjell “lajmi.net”.

Mbappe spekulohet se kërkohet edhe nga Real Madrid. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Chelsea, Kylian Mbappe, Monaco

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels
  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball