Ky version i “Nallane 3” po u duket autorëve më i bukur se origjinali (Video) – Lajmi.net
Ky version i “Nallane 3” po u duket autorëve më i bukur se origjinali (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 8:07, 13 August 2017
Një muaj më parë, kantautori Flori Mumajesi solli projektin e tij më të ri me titull “Nallane 3”.

Kjo këngë erdhi në bashkëpunim me këngëtaren Arilena Ara dhe Dj Vicky, shkruan lajmi.net.

Kënga po pëlqehet mirë nga publiku dhe tashmë kanë filluar edhe të tjerët të sjellin versionet e tyre të kësaj kënge.

Dy meshkuj dhe një femër kanë publikuar versionin e ri të “Nallane 3”, e cila këngë u pëlqeu autorëve të këngës, madje Arilena kishte shkruar “#MeBukurSeOrigjinali”. /Lajmi.net/

Smartass!😂 #MeBukurSeOrigjinali #SaBukurDjVikiAnimuar @iamflorimumajesi @vikkraja

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

Fjalët kyçe: Arilena, Flori, Nallane 3

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play iStunt 2