Ky është qyteti i cili ka 27 mijë prostituta – Lajmi.net
Ky është qyteti i cili ka 27 mijë prostituta
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 13:39, 14 July 2017
Ai është cilësuar si kryeqyteti botëror i seksit. Bëhet fjalë për Patajën në Tajlandë.

Edhe pse prostitucioni është i paligjshëm, sërish qindra-mijëra turistë vërshojnë aty me vetëm një qëllim: seksin.

Ditët e fundit policia ka nisur një aksion, por duket se ai nuk do japë fryte në një qytet me dhjetëra-mijëra prostituta.

Seksi është shumë i lirë, aq sa prostitutat e luksit, ose ato më të mirat kushtojnë 100 dollarë për dy orë.

Një turist tha për Daily Star se ka bërë seks me tre femra të ndryshme brenda një nate.

Mendohet se në Pataja janë së paku 27 mijë prostituta. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO