Kuvendi të premten seancë për zgjedhjen e gjyqtarëve të Kushtetueses – Lajmi.net
Kuvendi të premten seancë për zgjedhjen e gjyqtarëve të Kushtetueses
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 12:21, 17 May 2018
Kuvendi i Kosovës nesër do të mblidhet në një seancë ku në pikë e vetme e rendit të ditës do të jetë përzgjedhja e kandidatëve për gjyqtarë të Gjykatës Kushtetuese të Republikës së Kosovës.

Kjo është vendosur sot në mbledhjen e Kryesisë së Kuvendit.

Seanca do të nisë nga ora 16:00./Lajmi.net/

 

 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO