Kurora e mbretëreshës Elizabetë mund t’ju thyejë qafën (Video) – Lajmi.net
Kurora e mbretëreshës Elizabetë mund t’ju thyejë qafën (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 10:22, 12 January 2018
Kurora e mbretëreshës Elizabetë është kurorë të cilën çdo grua ka dëshirë ta ketë në kutinë e saj të stolive.

Por a e dini se sa e rrezikshme që është kurora?

Mbretëresha Elizabetë nuk mund të ulë kokën për të lexuar fjalimet e saj, pikërisht për shkak se kurora mund t’ia thyejë qafën, raporton dailymail, transmeton lajmi.net

Mbretëresha, tashmë 91 vjeçare, rrëfen në një intervistë për veten e saj. Mes të tjerash, më poshtë mund ta shihni momentin kur si 19 vjeçare ajo u ul në fron si mbretëreshë para popullit të saj. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO