Kuize – Page 3 – Lajmi.net

29 November, 2016

Njihuni me frikën tuaj më të madhe! (Video)

Cila është frika juaj më e madhe? Apo mendoni se nuk keni asnjë fobi apo

23 November, 2016

Nëse jeni gjeni, do ta zgjidhni këtë… (Video)

Ndaleni videon pasi t'i shihni rregullat dhe tentoni ta zgjidhni...pastaj shikojeni rezultatin.

23 November, 2016

5 pyetjet që nuk ua dini përgjigjet! (Video)

Konfirmoni përgjigjet tuaja të hamendësuara me këto në video. Imagjinata mbërrin larg, apo jo? 

23 November, 2016

Sa e dini gjuhën angleze? Testojeni veten duke gjetur gabimin! (Video)

A doni ta testoni veten në gjuhën angleze në vetëm pak minuta?

23 November, 2016

Ndiqni me kujdes çdo hap, ju duhet vetëm një kalkulator! (Video)

E dini se emri juaj do të gjendet nga videoja më poshtë?

17 November, 2016

Një palë vathë diamanti janë shitur në ankand për 17.6 milionë dollarë

Një palë vathë diamanti janë shitur në shtëpinë e ankandeve Christie në Gjenevë për 17.5

3 November, 2016

E realizuar në Kamenicë, a mund ta gjeni bretkosën e fshehur? (Foto)

Fotografi e realizuar në Kamenicë, një ndër komunat që ka malet më të bukura në

2 November, 2016

Zgjidhni misterin, në cilën kuti gjendet makina? (Foto)

Një fotografi e cila është duke qarkulluar në mediat e huaja, është duke vërshuar

26 October, 2016

Sa ndjeheni feministe?

Përmes këtyre pyetje të mëposhtme, mësoni se kujt i përngjani për nga mendimet tuaja dhe

26 October, 2016

A mund ta gjeni kovën me lopatë në mesin e rrobave të dimrit? Thuajse e pamundur! (Foto)

Është bërë detyrë interesante analizimi i fotografive me iluzione optike, madje në internet mund të

 

Fotolajm

Trudeau ndihmon një të ri me karrocë (Foto)
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play iStunt 2
  • Play Stealth Sniper
  • Play Zombie Big Trouble