Kuize – Page 2 – Lajmi.net

28 March, 2017

Zbuloni se me kë do të martoheni (Video)

Ndonjëherë në jetët tona ndodh që të kemi dëshirë të dimë se kush do të

28 March, 2017

Testojeni personalitetin tuaj. Çfarë shihni? (Video)

Fuqia e imagjinatës është e pakufishme.

18 March, 2017

6 pyetje që testojnë inteligjencën tuaj (Foto)

Pyetjet janë të atilla që testojnë inteligjencën tuaj, shkruan lajmi.net

15 March, 2017

Përgjigjuni në këtë kuiz argëtues (Video)

A doni të përgjigjeni në një kuiz të thjeshtë dhe argëtues?

14 March, 2017

Pse Serbia nuk duhet të diskutojë rreth kërkesës së Thaçit për Ushtrinë ?

Kryetari i Komisionit Parlamentar për Kosovën Milovan Drecun beson se Kuvendi i Serbisë nuk duhet

5 March, 2017

Gjejeni se kush është vrasësi (Video)

Në ditën e parë të shkollës, një nxënëse u gjet e vdekur në klasë. Policia

4 March, 2017

Breshëri plumbash në gjoks, malazezi vret shqiptarin e Kosovës

Një shqiptar i Kosovës është ekzekutuar me breshëri plumbash në gjoks në Ulqin të Malit

27 February, 2017

Pa internet apo pa miq, cila do të ishte zgjedhja juaj? (Video)

Jeta na sprovon me shumë zgjedhje.

27 February, 2017

Kush ka qenë mali më i lartë në botë, para se të zbulohej Mont Everesti? (Video)

Nëse tashmë e keni gjetur përgjigjen, urime, truri juaj është shumë aktiv.

 

Fotolajm

Trudeau ndihmon një të ri me karrocë (Foto)
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Turbo Racing 3
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball