Kuize – Page 14 – Lajmi.net

23 November, 2016

Ndiqni me kujdes çdo hap, ju duhet vetëm një kalkulator! (Video)

E dini se emri juaj do të gjendet nga videoja më poshtë?

17 November, 2016

Një palë vathë diamanti janë shitur në ankand për 17.6 milionë dollarë

Një palë vathë diamanti janë shitur në shtëpinë e ankandeve Christie në Gjenevë për 17.5

3 November, 2016

E realizuar në Kamenicë, a mund ta gjeni bretkosën e fshehur? (Foto)

Fotografi e realizuar në Kamenicë, një ndër komunat që ka malet më të bukura në

2 November, 2016

Zgjidhni misterin, në cilën kuti gjendet makina? (Foto)

Një fotografi e cila është duke qarkulluar në mediat e huaja, është duke vërshuar

26 October, 2016

Sa ndjeheni feministe?

Përmes këtyre pyetje të mëposhtme, mësoni se kujt i përngjani për nga mendimet tuaja dhe

26 October, 2016

A mund ta gjeni kovën me lopatë në mesin e rrobave të dimrit? Thuajse e pamundur! (Foto)

Është bërë detyrë interesante analizimi i fotografive me iluzione optike, madje në internet mund të

4 October, 2016

Kuiz: Pyetje rreth Gjeografisë

Provojeni vetën në këtë test të Gjeografisë...

21 September, 2016

A mund ta gjeni pandën në këtë fotografi?

Truqe të ndryshme provojnë që ta testojnë trurin tuaj dhe aftësinë për të qenë obzervues

5 September, 2016

Kuiz vetëm për meshkuj

Këtij testi i janë nënshtruar 50 meshkuj, vetëm një prej tyre ka qëlluar 20 të

4 August, 2016

A mund ta gjeni peshkun në mesin e këtyre oktopodëve? (Foto)

Harroni lepujt, dordolecët, arinjtë e shumë kuize tjera ku shumë e vështirë u bë të

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals