Kryeministri Mustafa bëhet anëtar i tifozëve kosovarë, ‘Dardanët’ (Foto) – Lajmi.net
Kryeministri Mustafa bëhet anëtar i tifozëve kosovarë, ‘Dardanët’ (Foto)
Autori: Lajmi.net LajmeNacionaleSportSporti Vendor 16:54, 3 March 2017
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, ka njoftuar sot se është bërë edhe zyrtarisht tifoz i “Dardanëve” pasi është pajisur me kartelën e tifozëve të Përfaqësueses së Kosovës.

Mustafa ka thënë se edhe nëse nuk do të mund të jem prezent në çdo ndeshje, me zemër dhe mendje do të përkrahë lojtarët tanë në çdo përballje.

“Sot, pranova me shumë kënaqësi kartelën e tifozerisë së përfaqëseueses tonë në futboll, “Dardanët”. Edhe nëse nuk do të mund të jem prezent në çdo ndeshje, me zemër dhe mendje do të përkrahë lojtarët tanë në çdo përballje. “Dardanët” do të kenë rol shumë të rëndësishëm në sukseset tona në futboll në të ardhmen. Faleminderit!”, ka shkruar Mustafa në Facebook./ Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Dardanët, Isa Mustafa

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bubble Trouble
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball