Kjo violë kushton 45 milionë dollar (Video) – Lajmi.net
Kjo violë kushton 45 milionë dollar (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimEntertainmentFunKulturë/Arte 3:28, 13 April 2017
Të luash në një instrument kaq të shtrenjtë, patjetër që duhet të jesh profesionst, apo jo?

David Aaron Carpenter luan në Suite no. 3 në C nga Johann Sebastian Bach me një violë që e ka çmimin 45 milionë dollar, transmeton lajmi.net

Shikoni si duket ky instrument dhe ndiqeni performancën e këtij artisti. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: 45 milion dollar, violë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master
  • Play Supercar Showdown
  • Play Pro Kicker Frenzy