Kjo është mënyra e duhur për ta pastruar laptopin (Video) – Lajmi.net
Kjo është mënyra e duhur për ta pastruar laptopin (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 18:59, 7 March 2017
Kur është hera e fundit që e keni pastruar laptopin tuaj?

Kjo mënyrë e thjeshtë e mirëmbajtjes së laptopit nuk do ta shpëtojë atë vetëm nga papastërtitë dhe pluhuri i akumuluar por do ta mbajë edhe në konkurrencë me laptopët e rinj, transmeton lajmi.net

Pesë gjërat themelore që një laptop duhet t’i ketë të pastra janë çanta, ekrani, tastiera, portet dhe flutura e ftohjes.

Në videon më poshtë do të shihni këtë mënyrë të thjeshtë të pastrimit, të cilën duhet ta aplikoni çdo herë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: pastrimi i laptopit

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Bubble Trouble
  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool