Kjo është familja që ka 21 fëmijë në shtëpi – Lajmi.net
Kjo është familja që ka 21 fëmijë në shtëpi
Autori: Lajmi.net FamiljaFunKurioziteteLifestyle 23:19, 11 November 2018
Familja më e madhe në Britani ka mirëpritur fëmijën numër 21 në gjirin e tyre familjar masiv dhe çifti zotua se ky është fëmija i fundit që do lindin.

Fëmijët e tjerë të 20 çiftit janë po aq të kënaqur dhe të gjithë janë të gatshëm ta mirëpresin fëmijën e 21-të në Lancashire, të mërkurën, transmeton lajmi.net.

“Ne të dy kemi vendosur se nuk duam më. Bonnie e ka përfunduar familjen tonë”, tha Sue, nëna e fëmijëve.

“Disa njerëz vendosin të ndalojnë pas dy ose tre fëmijëve. Ne e kemi bërë atë pas 21 fëmijësh”, tha babai i tyre./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO