Kim Jong Un bën selfie për herë të parë në jetën e tij – Lajmi.net
Kim Jong Un bën selfie për herë të parë në jetën e tij
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 8:44, 12 June 2018
Lideri i famshëm i Koresë Veriore, Kim Jong Un, është parë teksa bërë selfie për herë të parë në jetën e tij, në mbrëmjen e të hënës në Singapor, teksa po vizitonte çdo pjesë të qytetit, një ditë para takimit me presidentin e SHBA-ve, Donald Trump.

Lideri i Koresë Veriore është fotografuar në në një kopsht, së bashku me ministrin e Punëve të Jashtme të Singaporit, Vivian Balkarishnan, rreth orës 9 e 30 të mbrëmjes, raporton Daily Mail.

Ai me pas ka vazhduar të shijojë pamjet e qytetit nga hoteli ‘Marina Bay Sannds’, sipas raportimeve në mediet sociale.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO