Kida po vjen me këngë të re – Lajmi.net
Kida po vjen me këngë të re
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:00, 13 January 2018
‘Kce’ quhet projekti i fundit i lansuar deri me tani nga Kida.

E kjo këngë e saj, u pëlqye aq shumë, saqë për pak kohë, ka arritur te shifra e 2 milionë klikimeve në Youtube, shkruan lajmi.net

Por, Kida nuk do e lë me kaq.

Ka qenë menaxheri i saj Mehmet Elshani ai i cili përmes një postimi të bërë në rrjetet sociale, ka njoftuar se këngëtarja ka filluar përgatitjet për këngën e re.

Akoma nuk janë zbuluar detaje të këtij projekti muzikor dhe se çka do na sjell Kida, presim të shohim!/Lajmi.net/

wqweqwe

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO