Këto veshje të meshkujve i duan femrat (Video) – Lajmi.net
Këto veshje të meshkujve i duan femrat (Video)
Autori: Lajmi.net Lifestyle 10:51, 12 April 2017
Një kostum i përshtatshëm i meshkujve i bën ata shumë tërheqës tek femrat.

Përveç kësaj, një fanellë pa jakë dhe pantallona të framerkës të cilat janë të errëta janë gjithçka që ju duhet për të marrë vëmendjen e saj, transmeton lajmi.net

Bluzë me V, mbi një këmishë rri shumë bukur tek meshkujt dhe gjithashtu i bën më serioz. Përveç tyre, orët që i mbani është më mirë t’i keni me ngjyra të errëta, ngaqë ju ofrojnë më shumë siguri.

Këto detaje, të kombinuara me njëra tjetrën, ju shfaqin në mënyrën më të mirë të mundshme tek femrat, sepse duhet ta dini gjithmonë se janë ato që bien më shumë në sy, duke treguar edhe personalitetin tuaj. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Femrat, Meshkuj, Veshje

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play Berry Rush
  • Play Bike Rivals