Këto janë çmimet e iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus (Foto) – Lajmi.net
Këto janë çmimet e iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus (Foto)
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 20:55, 12 September 2017
Apple ka prezantuar sot tre telefona të rinj të mençur: iPhone X, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus.

Dy prej tyre, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus, përbëjnë vetëm versione më të sofistikuara të iPhone 7 dhe iPhone 7 Plus, që u prezantuan vitin e kaluar.

iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus vijnë me dizajne të njëjta sikurse paraardhësit, por me specifika shumë më të avancuara.

iPhone 8 dhe 8 Plus do të dalin në shitje më 22 shtator, ndërsa do të mund të porositen që nga 15 shtatori.

iPhone 8 do të kushtojë 699 dollarë (versioni me 64GB), kurse iPhone 8 Plus do të kushtojë 799 dollarë (versioni me 64GB).

 

Fjalët kyçe: iPhone 8, iPhone 8 Plus

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master Japan
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Stealth Sniper