Këtë dhuratë asnjëherë se kishte pritur (Video) – Lajmi.net
Këtë dhuratë asnjëherë se kishte pritur (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 9:37, 19 April 2017
Në natën e Krishtlindjeve, kur bëhej shpërndarja e dhuratave, ky djalosh ishte ulur në tavolinë, kur një dhuratë shumë e veçantë iu servua përpara, shkruan lajmi.net

Ai filloi të hapë kutinë dhe menjëherë filloi të nxjerrë lotë gëzimi. Nga brenda kutisë po e nxjerrte kokën një qenush i vogël.

Djaloshi nuk e kishte pritur që t’i ofrohej një dhuratë kaq e çmueshme.

Shikoni videon më poshtë për të parë si ka rrjedhur situata… /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master Japan
  • Play Supercar Showdown