Kështu rriten muskujt (Video) – Lajmi.net
Kështu rriten muskujt (Video)
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 15:34, 30 April 2017
Cili është çelësi i rritjes së muskujve?

Cilat ushtrime duhet bërë, në mënyrë që muskujt të rriten natyralisht, të jenë më të fortë dhe më të mëdhenj se më parë?

Të gjithë meshkujt kanë dëshirë që të kenë muskuj të rritur, si dhe në formë të duhur. Shikoni videon më poshtë për të gjetur çelësin e rritjes së tyre. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Muskujt, rritje

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball