Kështu reagojnë amerikanët ndaj muzikës shqiptare (Video) – Lajmi.net
Kështu reagojnë amerikanët ndaj muzikës shqiptare (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimEntertainmentFunKulturë/ArteMusic 16:41, 11 March 2017
Këta amerikanë janë sfiduar me muzikën shqiptare, shkruan lajmi.net

 

Ata kanë pasur të thonë mendimin e tyre në lidhje me performancat që bëjnë artistët shqiptarë.

Sfida filloi me këngën e Butrint Imerit, pastaj me Noizyn dhe Encas, Majk, Flori dhe Ledri, pastaj Blunt dhe Real.

Se kë e favorizojnë nga artistët të cilët janë paraqitur me performancat e tyre, shikoni në videon e mëposhtme. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play World Soccer Champion