Kësaj modeleje nuk ia mbajnë gjoksin as bikinit (Foto) – Lajmi.net
Kësaj modeleje nuk ia mbajnë gjoksin as bikinit (Foto)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 21:06, 19 April 2017
Modelja e famshme ka goditur përsëri me fotot e saj

Jojo ka postuar disa foto ku shihet që gjoski i saj shpërthyes mezi mbahet nga bikinit, që në këtë rast duken shume të vegjël, shkruan Daily Star, trasnmeton lajmi.net.

Bikinit që i ksihte vënë kjo modele ka bërë që ajo të komentohet dhe të pëlqehet njiherit mjaft shumë nga komentuesit e saj të shumtë që i ka në Instagram.

Jojo ka 6.7 milionë ndjekës në Instagram. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Instagram, Jojo Babie

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master
  • Play Rock Wheels
  • Play World Soccer Champion