Katër shenja që ai po i mendon gjërat me ty seriozisht – Lajmi.net
Katër shenja që ai po i mendon gjërat me ty seriozisht
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 21:37, 13 February 2017
Këto janë 4 shenjat që tregojnë se një mashkull e ka të vërtetë dashurinë ndaj jush.

Dhurata e tij tregon që të njeh mirë

Mashkulli që i mendon gjërat seriozisht të njeh shumë mirë dhe dhuratat që t’i bën e tregojnë më së miri këtë.

Bën plane për të ardhmen

Nëse ai bën plane për një udhëtim të papritur, atëherë sigurisht që ai planifikon të të mbajë në jetën e tij edhe për një kohë… Meshkujt që kanë frikë nga lidhjet e gjata zakonisht nuk planifikojnë udhëtime.

Ai dëshiron që të gjithë njerëzit e tij të afërm të të takojnë ty

E din që ai i sheh gjërat seriozisht kur nuk e ndan kohën vetëm me shokë dhe vetëm me ty, mirëpo pranon t’i bëjë të dyjat përnjëherë. Nëse nuk i pengon të shoqërohesh me shokët e tij apo familjen e tij, atëherë është shenjë që ai të dëshiron shumë!

Poston fotografi tuajat në rrjete sociale

Nëse poston fotografi tuajat në rrjete sociale, atëherë kjo flet gjithçka!
Në rrjete sociale i ka miqtë dhe familjarët, dhe është mënyrë e shprehjes së dashurisë para miqve dhe familjarëve!

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO