Ka frikë të hidhet, miqtë e shtyjnë nga ura, vajza e pëson keq (Video) – Lajmi.net
Ka frikë të hidhet, miqtë e shtyjnë nga ura, vajza e pëson keq (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 20:06, 9 August 2018
Vajza ka frikë të hidhet, miqtë e saj e shtyjnë nga ura. Rezultati: në spital në gjendje të rëndë.

Ngjaja ka ndodhur në kaskadën e Moulton, në lumin Lewis, në shtetin e Uashingtonit, SHBA.

Imazhet tregojnë qartë që vajza 16 vjeçare ka frikë të hidhet.

Por një dorë e shtyn papritur dhe ajo rrëzohet duke u dëmtuar shumë në trup.

Nëna e saj ka denoncuar në polici ngjarjen dhe autori është individualizuar, ai është një mik i vajzës.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO