Juventus – Barcelona, vjen reagimi i “çmendur” i Dani Alvesit (VIDEO) – Lajmi.net
Juventus – Barcelona, vjen reagimi i “çmendur” i Dani Alvesit (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 19:37, 17 March 2017
Dani Alves me një video emocionuese e interesante ka reaguar për ndeshjen e Ligës së Kampionëve, mes Juventusit dhe Barcelonës.

Fjalët kyçe: Dani Alves, Juventus, SC Barcelona

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Turbo Racing 3