Ju mund t’i djegni 100 kalori për 5 minuta, ja si – Lajmi.net
Ju mund t’i djegni 100 kalori për 5 minuta, ja si
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 9:08, 13 February 2018
Nuk humbni dot në peshë dhe vetja ju duket çdo ditë më keq?

Janë disa ushtrime të cilat për vetëm pesë minuta ju bëjnë të humbni 100 kalori, shkruan lajmi.net

Këto vlejnë nëse doni të dobësoheni në stomak dhe në këmbë.

Në videon më poshtë mund të ndiqni secilin prej tyre. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: 100 kalori, 5 minuta

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bike Rivals
  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels