Jeta e shfrenuar e adoleshentëve të pasur hungarezë /FOTO – Lajmi.net
Jeta e shfrenuar e adoleshentëve të pasur hungarezë /FOTO
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 0:11, 13 April 2018
Prej pak kohësh në “Instagram” është hapur edhe një llogari ku fëmijët e pasur të Hungarisë postojnë foto dhe deri tani janë mbi 12 mijë persona që i ndjekin.

Adoleshentët hungarezë nuk ngelin aspak prapa bashkëmoshatarëve të tyre të shteteve të tjera, duke treguar jetën e tyre të luksit.

Makina të shtrenjta, pushime luksoze në mbarë botën, por jo vetëm…

i2-2 i7-2 i8-2 i9-2 i10-2 i6-2 i11-2 i1-2 i4-2 i5-2 i12-2 i13-2 i3-2

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO