Ja si është prostitucioni në komunizëm, seks dhe jetë mizore (Foto) – Lajmi.net
Ja si është prostitucioni në komunizëm, seks dhe jetë mizore (Foto)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 19:20, 2 August 2017
Kur bëhet fjalë për një shtet komunist, e para që të vjen ndërmend është mungesa e lirisë.

Por, njeriu e gjen hapësinën e tij për të bërë atë që do, edhe në diktaturë.

Këto foto janë bërë në Kubë, ku komunizmi është ende prezent.

Këto tregojnë jetën e prostitutave në ishullin ekzotik.

Të reja, të bukura, por me një jetë mizore. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Kuba, seks

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play World Soccer Champion