Ja çka po përgatit Getoar Selimi për gruan e tij Marinën – Lajmi.net
Ja çka po përgatit Getoar Selimi për gruan e tij Marinën
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:16, 16 May 2018
Getoar Selimi është bërë një kryefamiljar shumë i përkushtuar.

Ani në kohë të lirë, herë pas here e ndihmon gruan e tij edhe në kuzhinë, shkruan lajmi.net

Së fundmi siç edhe duket në një foto të cilën Marina e ka publikuar në Instastory, Geti ka përgatitur pulë për gruan e tij.

‘’Ja çka bën Getoar Selimi kur ka kohë të lirë. Shoqja ime në jakuzi thotë’’, ka shkruar Marina pranë fotografisë./Lajmi.net/

 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO