iPhone Xs, smartfoni i radhës nga iPhone, ndër më të mirët në treg – Lajmi.net
iPhone Xs, smartfoni i radhës nga iPhone, ndër më të mirët në treg
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 20:01, 12 September 2018
Apple është duke prezantuar pajsijet e saj më të reja, Apple Watch 4, iPhone Xr, iPhone Xs dhe iPhone Xs Max.

iPhone Xs është një nga smartfonët më të ri të Apple dhe vjen me performanca fanstastike, transmeton lajmi.net

Me një ekran prej 5.8 inç, 2436×1125 rezolucion, A12 çip dhe 4 GB RAM. iPhone Xs ka kamerë të dualizuar 12 megapikselë dhe Face ID të përmirësuar.

Njëjtë si iPhone Xs Max, iPhone Xs vjen me 64, 256 dhe 512 megabajtë hapësirë të brendshme magazinuese./Lajmi.net/ 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO