I pastrehu ju merr numrin e telefonit vajzave vetëm duke kënduar – Lajmi.net
I pastrehu ju merr numrin e telefonit vajzave vetëm duke kënduar
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 11:49, 5 December 2017
Kur ke një zë të jashtëzakonshëm, gjithçka mund të ndodhë.

Ky njeri ka tentuar që përmes zërit të tij të merr numrin e telefonit vajzave, shkruan lajmi.net

Fillimisht oferta e tij ka qenë që të ulet pranë tyre dhe të fillojë të këndojë, ndërsa pasi ka përfunduar performancën e tij, ju ka kërkuar numrin e telefonit atyre.

Të gjitha vajzat kanë pranuar që të japin numrin dhe të jenë në kontakt me të.

Shikoni videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: i pastrehu, numër telefoni, vajza

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Turbo Racing 3