Gratë tregojnë se çka pëlqejnë më së shumti nga mashkulli – Lajmi.net
Gratë tregojnë se çka pëlqejnë më së shumti nga mashkulli
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 20:54, 25 February 2018
Ja marrëveshja - të gjithë kemi fantazitë sekrete seksuale.

Faqja e internetit ju kërkon që ju dhe partneri juaj t’i përgjigjeni individualisht 170 pyetjeve në lidhje me fantazitë tuaja seksuale, pastaj krahason rezultatet, duke renditur vetëm aktivitetet që çifti pajtohet, transmeton lajmi.net.

Duke folur për fantazitë tuaja seksuale me partnerin tuaj është e shëndetshme, edhe nëse nuk i ndani ato domosdoshmërisht ose dëshironi të veproni me to. “Unë i inkurajoj rregullisht njerëzit që të ndajnë fantazitë e tyre me partnerin e tyre. Ajo që mund të duket e vështirë në fillim mund të çojë në disa eksperimente shpërthyese – ju duhet vetëm të filloni bisedën “, thotë Emily.

Kjo është arsyeja pse ne i kërkuam simpatic.us të vëzhgojë 2.700 përdorues për fantazitë e tyre seksuale më të zakonshme.

Rezultati ka shënuar se gratë duan këto gjëra:

  1. Duke folur pisët me to
  2. Shkuarja me to në një pub
  3. Duke përdorur lodra seksuale me telekomandë
  4. Duke luajtur me sy. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO