Gjurmë Shqiptare: Enigma e varrit të Gjergj Kastriot-Skënderbeut – Lajmi.net
Gjurmë Shqiptare: Enigma e varrit të Gjergj Kastriot-Skënderbeut
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 22:39, 13 January 2018
Cilat janë të fshehtat dhe enigmat e vendprehjes së Gjergj Kastriot Skënderbeut? Çfarë fle nën memorialin e tij? Përse u mbuluan gërmimet arkeologjike?

Cilat janë tezat e disa studiuesve të njohur? Pse u anashkaluan kërkimet e tjera?

Tezat janë enigmatike, ashtu si të dhënat e mjaft studiuesve të njohur, dokumentet, gojëdhënat të njohura e të panjohura…

Cilat janë enigmat e varrit të Gjergj Kastriotit?

Ndiqni të plotë videon e dokumentarit të gazetarit Marin Mema.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO