Gjëra të mahnitshme që mund t’i bëni me letër – Lajmi.net
Gjëra të mahnitshme që mund t’i bëni me letër
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 11:21, 7 January 2018
Keni provuar ndonjëherë të bëni lule nga letra?

 

Gjërat kreative gjithnjë vijnë nga një mendje e shëndoshë, e ndritur.

Nga të tillët, natyrisht se jeni edhe ju, me pak mund, shkruan lajmi.net

Shikoni videon më poshtë dhe mësoni trukun e të bërit kreativitet nga letra. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: letër, lule

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels