Gjëra për të cilat meshkujt “luten” që femrat mos i bëjnë në shtrat – Lajmi.net
Gjëra për të cilat meshkujt “luten” që femrat mos i bëjnë në shtrat
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 8:18, 8 September 2017
Le të diskutojmë pak çfarë janë këto gjëra që meshkujt nuk i durojnë dot kur femrat I bëjnë në shtrat, për hir të kënaqësisë së të dyja palëve.

Si fillim mos ia lini të gjitha atij në dorë
Sigurisht që nëse është një mashkull për të qenë, do bënte ç’mos për t’iu kënaqur, por meshkujt e urrejnë presionin për të qenë 100% të përgjegjshëm vetëm për kënaqësinë tuaj. Mos hezitoni të luani duart…nëse e kuptoni çfarë duam të themi.

Refuzoni të sillni risi në shtrat
Kujt i bëhet vonë nëse duket një pozicion i çuditshëm, apo nga një kënd i caktuar nuk dukeni mjaft seksi, edhe ato zhurmat që tingëllojnë jo dhe aq mirë, janë pjesë e lojës dhe ata i adhurojnë.

Ju e pagëzoni me emër mikun e tij
Kuptohet që nuk është aspak një shenjë e mirë.

Nuk nxirrni një fjalë të vetme nga goja
Ju lutemi mos rrini aty si dru dhe askush nuk iu kërkon të imitoni filmat prono, thjesht bëjini të ditur në mënyrën tuaj dhe pa turp sa po kënaqeni.

E vrisni mendjen se si dukeni
Femra, ai është kaq shumë i zënë duke shijuar momentin sesa të fokusohet në peshën tuaj apo nëse iu kanë shpëtuar pa hequr disa qime në këmbë.

I ngulni sytë tek penisi i tij dhe e shikoni sikur të ishte një objekt aleni
PO, e dinë shumë mirë që nuk është pjesa e trupit që mund ta shohësh kudo dhe kurdo, por thjesht pranojeni dhe mos bëni fytyra të çuditshme.

Injoroni testikujt e tij
As na duhet ta shpjegojmë këtë çështje. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Femrat, Meshkujt, Seksi, Shtrati

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Berry Rush
  • Play Stealth Sniper
  • Play Zombie Big Trouble