Gjendje e jashtëzakonshme: Stuhia shkul pemët në Shqipëri (Foto) – Lajmi.net
Gjendje e jashtëzakonshme: Stuhia shkul pemët në Shqipëri (Foto)
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 19:25, 11 September 2017
Pjesa më e madhe e Shqipërisë është përfshirë nga motit i keq me reshje të dendura shiu dhe erëra të fuqishme.

Si pasojë e reshjeve ka pasur probleme me qarkullimin e mjeteve në disa qytete. Një prej tyre është aksi rrugor Fier-Levan, në të cilin trafiku është bllokuar herë pas here, pasi disa pemë janë rrëzuar në rrugë.

Në videot që ka siguruar Lapsi.al, dallohen autoritetet përkatëse që po merren me pastrimin e rrugëve, teksa duken edhe pemë të rrëzuara, që janë vënë anash rrugës

Fjalët kyçe: shqiperia

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bike Rivals
  • Play World Soccer Champion
  • Play iStunt 2