Gjendet i vdekur personi që u raportua i zhdukur në Pejë – Lajmi.net
Gjendet i vdekur personi që u raportua i zhdukur në Pejë
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 12:22, 14 June 2018
Policia e Pejës njofton se është gjetur i vdekur personi i cili ishte raportuar i zhdukur të martën.

Policia bashkë me njësitë e kërkim shpëtimit të FSK-së dhe zjarrfikësit, në vendin e quajtur “Varri i Sykës” kanë gjetur pa shenja jete personin nga fshati Shtupeq i Madh.

Policia po merret me rastin dhe priten veprimet tjera. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO