Gjashtë pozicione më të mira seksuale për meshkujt me penisi më të vogël – Lajmi.net
Gjashtë pozicione më të mira seksuale për meshkujt me penisi më të vogël
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 21:45, 13 January 2018
A dëshironi të ndjeni gjërat në dhomën e gjumit, por jeni të shqetësuar se burri juaj ka penis pak të vogël?

Gjatësia mesatare e penisit të ngritur në Britaninë e Madhe matet në gjatësi prej 13,2 cm dhe 4,6 inç (11,6 cm) në perimetër.

Por burrat vijnë dhe të gjitha format dhe madhësitë dhe nuk ka asgjë të keqe me këtë. Në fakt, gratë nuk interesojnë me të vërtetë se sa i madh është penisi juaj, zbulohet një anketë e kohëve të fundit, transmeton lajmi.net.

Me të vërtetë nuk ka të bëjë me madhësinë. Këtu zbulojmë gjashtë pozicione seksi që do të maksimizojnë burrërinë tuaj, edhe nëse jeni me penis të vogël.

1. Doggy Style

2. Cowgirl

3. Splitting bamboo

4. Side cowgirl

5. Pile driver

6. Super girl. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO