Gërsheti për çdo ditë: Frizurë e përsosur me tri veprime! (Video) – Lajmi.net
Gërsheti për çdo ditë: Frizurë e përsosur me tri veprime! (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 14:42, 12 January 2018
Këtë frizurë do ta bëni më shpejt se që do të vini maskara në qerpikë, tërë ditën do të dukeni bukur.

Përse të bartni çdo ditë frizurë të njëjtë?

Nëse keni flokë të gjatë, gërshet të pazakonshëm apo bishtaleca llojesh të ndryshme mund t’i keni çdo ditë.

Propozimi ynë për ditë krejtësisht të zakonshme është gërsheti i pazakonshëm, transmeton Telegrafi.

1. Veprimi i parë: Flokët lidhni në 4 bishta të ulët.

2. Veprimi i dytë: Secilin bisht bëjeni gërshet dhe lidheni me llastik, dhe secilin gërshet tërhiqeni pak.

3 Veprimi i tretë: Gërshetat thurni me njërën me tjetrën në gërshet të ulët dhe lidhni me furqeta teli.

Dhe, tani frizura është e gatshme.

Detajet shikoni në videon në vijim:

Fjalët kyçe: Flokë, Gërshet

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Rock Wheels