Gabimet në TV që kushtojnë të qeshura pa fund – Lajmi.net
Gabimet në TV që kushtojnë të qeshura pa fund
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 9:14, 13 March 2018
Gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë të emisioneve në televizon, natyrisht se është e pamundur të mos ndodhin gabime, shkruan lajmi.net

Megjithatë, varet gjithnjë nga personi i cili e udhëheq emisionin se sa është i aftë ta mbulojë ngjarjen ‘e turpshme’ para shikuesve.

Në videon më poshtë do të shihni se si gjërat tejkalohen në një formë krejt të thjeshtë dhe argëtuese: duke qeshur.

Disa nuk mund ta ndalin veten fare, ndërsa të tjerë kërkojnë që të rifillojnë transmetimin. Shikojeni. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Emisione, gabimet, TV

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master Japan