Fun – Lajmi.net

Aktuale

Të luash Tetris në maicë (Video)

Ky njeri ka ndërtuar një maicë në të cilën mund të luhet njëra nga lojërat më të famshme, Tetris....

4 July, 2014 Lexo më shumë

Femra që e bëri fytyrën e saj me Photoshop për të përfaqësuar bukurinë e 25 vendeve të botës

Me punën e saj të bërë me Photoshop, Esther Honig shpreson se do të zbulojë nëse standardet e bukurisë globale aktualisht ekzistojnë. Ajo përmes fotografive dhe punimeve me Photoshop, ka dashur të tregojë standardet e bukurisë në 25 vende të botës....

3 July, 2014 Lexo më shumë

Verzioni shqiptar i himnit të Zvicrës (Video)

Pas performancës së shkëlqyeshme në botëror të shqiptarëve që luajnë për kombëtaren e Zvicrës, ka dalur edhe "Himni shqiptar i Zvicrës"....

3 July, 2014 Lexo më shumë

Fëmijët e pasur nuk kanë çfarë të bëjnë me paratë

Tufa me para të gatshme, avionë privat e superjahte - mirësevini në një ditë "normale" të fëmijëve super të pasur....

3 July, 2014 Lexo më shumë

Kur ndjekja me motoçikleta kthehet në propozim për martesë

Një grua detyrohet të dalë nga automjeti pasi partneri i saj, ngasës i veturës, po sulmohej nga disa motoçiklistë. Por, mesa duket, e gjitha ishte pjesë e një plani....

3 July, 2014 Lexo më shumë

Kur ndeshen Jaguari me Aligatorin

Apo thënë më mirë "kur Jaguari merr rolin e Aligatorit". Shikoni videon e ndeshjes midis këtyre dy kafshëve të fuqishme....

3 July, 2014 Lexo më shumë

Nuk do ta besonit se ky është një vizatim (Video)

A mendoni se shishja që shihni në foto është e vërtetë? Epo, e keni gabim....

2 July, 2014 Lexo më shumë

Filmohet duke vrapuar pasi vodhi iPhonen, ajo çfarë i ndodhi është e tmerrshme (Video)

Një video e publikuar në youtube tregon se si një personi i vidhet telefoni. Ai në ato momente në trupin e tij po mbante një kamerë për të bërë xhirime për vete....

2 July, 2014 Lexo më shumë

Turisti hidhet nga maja e hotelit në pishinë

Njeriu në fjalë është me fat të jetë i gjallë pas hedhjes së tij nga kati i gjashtë, teksa po kalonte pushimet e tij në Ibiza....

1 July, 2014 Lexo më shumë

‘Fruit Ninja’ në jetën reale, copëton 140 limona për 66 sekonda (VIDEO)

Me aftësitë e tij me thikë një luftëtar samurai do të ndjehej krenarë për këtë prerës limonash i cili sigurisht se nuk është duke e marrë me vrull....

1 July, 2014 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO