Fun – Lajmi.net

Aktuale

E mbush vaskën me allçi dhe qëndron në të derisa ‘ngrihet’ (Video)

Ky është momenti kur një burrë vendosi të bëj një dush në allçi, vetëm për ta kuptuar se si është ta bësh këtë....

17 September, 2015 Lexo më shumë

Shkencëtarët: Alienët nuk mund të na pushtojnë, pasi nuk janë aq të mençur

Shkencëtarët kanë mohuar se alienët mund të na pushtojnë, duke pretenduar se ata në fakt nuk janë aq inteligjentë sa mendojmë....

17 September, 2015 Lexo më shumë

Falë programit në telefon, shikon “live” grabitësit duke vjedhur në shtëpinë e tij (VIDEO)

Danny Wheeler u befasua nga një mesazh që i erdhi në telefonin e tij rreth orës 13:00 pasditen e së martës....

17 September, 2015 Lexo më shumë

Veturat më të pazakonshme që njerëzit i krijuan ndonjëherë (Foto)

Kushdo që i krijoi këto vetura të pazakonshme, padyshim që kishte një ‘qasje’ më ndryshe ndaj inxhinierisë....

17 September, 2015 Lexo më shumë

Qesharake, ja me kë përngjanë disa të famshëm (Foto)

Një aplikacion për takime i quajtur Double, i cili gjen përshtatjet ideale të çifteve për të dalë në takim, ka dalë me disa përshtatje qesharake të disa të famshmëve me kafshë dhe gjëra të tjera....

17 September, 2015 Lexo më shumë

Roboti u thotë “f*ck you” prezantuesve të BBC në emision të drejtpërdrejt

Kur ftoni një robot si mysafir në emisionin e mëngjesit, ekziston gjithmonë rreziku që ai të refuzojë të luaj sipas rregullave, shkruan “Mashable”. ...

17 September, 2015 Lexo më shumë

Dy-vjeçari me forcë të pabesueshme (Video)

Video të fëmijës Arat Hosseini që tregonin atë duke u lëkundur në trapez kur ishte vetëm nëntë muajsh dhe salto para ditëlindjes së dytë....

17 September, 2015 Lexo më shumë

Të gjithë në mbështetje të Ahmedit, djaloshit i cili u arrestua për krijimin e një ore

Ahmed Mohamed, djalosh 14-vjeçar mysliman i cili u arrestua nga autoritetet e Teksasit për krijimin e një ore për të cilën menduan se ishte bombë, tani është duke u mbështetur me të madhe në rrjetet sociale....

17 September, 2015 Lexo më shumë

E frikshme: Ja si duken peshqit në Fukushima pas shpërthimit bërthamor (Foto)

Fukushima në Japoni u bë e njohur në mbarë botën pas incidentit të rëndë bërthamor....

16 September, 2015 Lexo më shumë

Shikoni si reagon gorilla kur i sheh imazhet e gorillave tjera në telefon |VIDEO|

Një video e cila është publikuar në YouTube në datën 6 shtator të këtij viti, parqet një gorillë se si ajo ishte habitur kur kishte shikuar disa imazhe në telefonin e një vizitori, i cili kishte ardhur kopshtin zoologjik....

16 September, 2015 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO