Foto prekëse që tregojnë dashurinë e nënës në mbretërinë e kafshëve – Lajmi.net
Foto prekëse që tregojnë dashurinë e nënës në mbretërinë e kafshëve
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 9:19, 16 May 2017
Dashuria e nënës nuk ka çmim. Ato tregojnë kujdesin dhe devotshmërinë ndaj fëmijëve të tyre, në çdo frymë.

Instikti i nënës është shumë i fuqishëm. “Dashuria e nënës për fëmijën e saj nuk krahasohet me asgjë tjetër në botë. Nuk njeh ligj…” thotë Agatha Christie, transmeton lajmi.net

Nuk dallon një nënë, pavarësisht a është luaneshë, majmun apo elefant.

Shikoni fotot më poshtë. /Lajmi.net/34kj554kjk34j535hgfh5gfdgdk45 ghfh

Fjalët kyçe: dashuria e nenes

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master Japan
  • Play iStunt 2