Formacionet zyrtare: Roma – Juventus (FOTO) – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Roma – Juventus (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 19:49, 14 May 2017
Juventusi sonte mund të shpallet kampion në Serie A, nëse e fiton derbin në udhëtim te Roma.

Ndeshja mes Romës dhe Juventusit, zhvillohet me fillim nga ora 20:45.

Formacionet zyrtare:

Roma:

Juventus: Buffon; Lichtsteiner, Benatia, Bonucci, Asamoah; Lemina, Pjanic, Sturaro; Cuadrado, Higuain, Mandzukic

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: AS Roma, Juventus, Serie A

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Stealth Sniper
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Rock Wheels