Filmat e animuar që përcjellin mesazh (Video) – Lajmi.net
Filmat e animuar që përcjellin mesazh (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimCinemaEntertainmentFunKulturë/Arte 18:44, 28 May 2017
Të gjithë mbesim fëmijë kur bëhet fjala për filma të animuar, shkruan lajmi.net

Kemi dëshirë t’i shohim dhe barazohemi me fëmijët tanë, për t’u rikthyer në kohën e mëhershme, për t’u ndjerë edhe një herë, fëmijë.

Emocionet, natyrisht, edhe pas aq shumë kohësh janë të njejta, e pavarësisht që një film të animuar e kemi parë disa herë, kur ta rishohim, kemi ndjenjën sërish sikur e shohim për herë të parë.

Mezi presim që të vijë pjesa e preferuar, dhe shpesh nuk mund ta mbajmë veten për të treguar se çfarë do të ndodh në momentet vijuese.

Më poshtë do të mund të shihni disa video të filmave të animuar, që shpresojmë të ju pëlqejnë, njejtë sikurse fëmijëve. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: filma të animuar

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play 8 Ball Pool