Fatime Uka ka nevojë për ndihmën tuaj (Foto) – Lajmi.net
Fatime Uka ka nevojë për ndihmën tuaj (Foto)
Autori: Lajmi.net LajmeSociale 16:15, 17 November 2016
Fatime Uka (21) nga qyteti i Mitrovicës, ka nevojë për transplantim të mëlçisë.

Gjendja shëndetësore e saj është mjaft e rëndë, dhe për momentin ndodhet në QKUK.

Trajtimi i saj mund të bëhet vetëm jashtë vendit, dhe shuma që i duhet Fatimës për t’iu bërë transplantim i mëlçisë është 150.000 euro.

Secili qytetar që ka mundësi të ndihmoj këtë vajzë nga Mitrovica mund të dërgojnë sms: në IPKO:55001 dhe VALA 55144, gjithashtu edhe në Reiffeisen Bank J.S.C: 1503060000576203.

Kontributin tuaj mund ta bëni deri më 30 nëntor të këtij viti.

Për më shumë informata mund të thërrisni në këtë numër telefoni: + 386 49 486 886

xx1 xx2-e1479394643442-780x439

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO