Familja Makolli kërkon ndihmë për shërimin e djalit (Foto) – Lajmi.net
Familja Makolli kërkon ndihmë për shërimin e djalit (Foto)
Autori: Lajmi.net LajmeSociale 19:12, 31 July 2017
Vëllaznim Makolli, nga Marevci ka pësuar gjakëderdhje në tru dhe për pasojë po kërkohet që në mënyrë urgjente të futet në operim në Spitalin Amerikan në Tiranë.

Por, ky operim, Makollit po i kushton me një kosto prej 30,000 euro, të cilat mjete familja ska mundësi ti paguaj, njofton Klan Kosova.

Andaj, familja Makolli kërkon ndihmë nga të gjithë ata që kanë mundësi për shërimin e djalit të tyre.

Kontaktet e vëllaut të Vëllaznimit: Mërgim Makolli tel. 044946298 Xhll. 1401000012085603 Banka Ekonomike

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO