Faleminderit për emocionet! Këta janë yjet që lenë futbollin këtë vit – Lajmi.net
Faleminderit për emocionet! Këta janë yjet që lenë futbollin këtë vit
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 15:20, 14 November 2017
Tashmë ka ardhur koha që ata të largohen dhe t'ja hapin vendin më të rinjve duke na lënë në kujtesë emocionet që kemi përjetuar duke i parë nga televizioni apo shkallët e stadiumit.

Ky dhjetëvjeçar ishte një dekadë e mrekullueshme sa i përket futbollit, ku kemi parë yje si Drogba, Pirlo, Lahm, Lampard, Kaka, Xavi apo Totti.

Tashmë ka ardhur koha që ata të largohen dhe t’ja hapin vendin më të rinjve duke na lënë në kujtesë emocionet që kemi përjetuar duke i parë nga televizioni apo shkallët e stadiumit, për ata që kanë qenë më me fat.

“Albeu.com” sjell yjet që janë larguar apo do të largohen këtë vit nga futbolli duke filluar nga Pirlo apo Totti.

322103 322104 322105

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Berry Rush
  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball