Facebook ka bërë një ndryshim, të cilin nuk e keni vërejtur! (Foto) – Lajmi.net
Facebook ka bërë një ndryshim, të cilin nuk e keni vërejtur! (Foto)
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 20:23, 14 March 2017
Rrjeti social "Facebook", ka bërë një ndryshim sa i përket formës së shkronjave dhe postimit.

Këtë mund ta vëreni nëse keni marrë versionin e fundit të përditësuar të Facebookut dhe keni tentuar të shkruani status, transmeton lajmi.net

Hapësira mbi të cilën shkruhet ka marrë ngjyrë dhe keni mundësinë e zgjidhjes së ngjyrës së shkronjave gjatë shkrimit dhe postimit.

Ndryshimi është pritur mirë nga përdoruesit e Facebookut duke e bërë më argëtues dhe më tërheqës përdorimin e këtij rrjeti social./Lajmi.net/ 

 

Fjalët kyçe: Facebook, Shkronjat

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion