Erëra të forta dhe shi, ky është numri për çdo problem – Lajmi.net
Erëra të forta dhe shi, ky është numri për çdo problem
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 19:27, 11 September 2017
Kryeqyteti aktualisht po përballet me erëra të forta dhe shi.

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, përmes një statusi në llogarinë e tij në Facebook, ka bërë të ditur se Drejtoria e Shërbimeve Publike, Drejtoria e inspekcionit, Zjarrfikësit dhe kompanitë e kontraktuara janë në terren për të sanuar gjendjen nga era e fortë në pjesë të ndryshme të qytetit.

Për çdo problem, lajmëroni në 080012233. Thirrja është falas.

Pak minuta më parë, erërat e forta kanë rrëzuar kulmin e Komunës së Re në Dragodan.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master
  • Play Bubble Trouble